Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

3 posters

Ići dole

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena Empty DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

Počalji od NikaAlkos5 Pon Feb 06, 2012 2:55 am

Mića ja se izvinjavam što ovde postavljam, ali ako ovaj zahtev postavim u neku drugu temu neće niko i videti a ovde je najposećenije pa ako bi neko mogao da uradi upload ovog dvd-a !!! Unaptred veliko HVALA ko uploaduje Wink

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

sadrzaj:

1.Splet iz Šumadije
2.Sveta Vuković o Ljubiši
3.Magla Padnala
4.Splet pesama o drveću
5.Kaži, kaži Libe Stano
6.Melem kolo
7.Baba Donkino oro
8.Zajdi, zajdi
9.Šumadijsko pitomo kolo
10.Teško je ljubit' tajno
11.Rumunska košava
12.Narodno oro
13.Prolazi jesen
14.Mlada jelka
15.Pašona
16.Medeno kolo
17.Kolo punom nogom
18.Splet iz Bosne
19.Milanovo kolo

koncertni snimci:

20.Aber dojde donke
21.Severnjačko oro
22.Sirba
23.Splet narodnih pesama i igara
24.Makedonsko oro
NikaAlkos5
NikaAlkos5
Verni član
Verni član

Broj poruka : 107
Poeni : 127
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena Empty Re: DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

Počalji od Admin - micha56 Pon Feb 06, 2012 4:34 am

Niko, ja sve ovo imam, ali u mp3 formatu (mislim gotovo sve), ali u DVD formatu nemam. Ako ovo nema Fado, mozda ce imati neko drugi, ali nacicemo ga nekako.

A mogao si da stavis ovo i u temi Ljubise Pavkovica ([You must be registered and logged in to see this link.]), ali, nema veze - moze i ovako.

Pozdrav!
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena Empty Re: DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

Počalji od Fado Pon Feb 06, 2012 6:27 am

Izgleda da ovaj video niko nije skinuo [ustvari nekoliko ih je skinulo kako sam mogao zakljuciti na osnovu nekih pokazatelja] ili je skinuo pa mu tesko postaviti onda kada je neki @boki80 postavio negde.
Dalje, cini mi se da sam ja prvi zahtevao da se obnove linkovi jer 4-ti tada nije radio, a ni ostali.
Zatim je i nas @NikaAlkos5 to isto zahtev'o ali je na kraju sve ostalo uz obecanje tog uploadera da ce postaviti ponovo taj DVD i tu je stalo na mrtvu tacku.
Mozda ozivi ako je taj boki jos ziv i ako nadje vremena kako rece da to postavi.
Do tada ostaje samo da cekamo i da se nadamo da ce naš @micha56 to ipak uspeti negde pronaci.
Cak mislim da to i nije original DVD vec konvertovani VHS-snimak tako da nece svet propasti i ako neki od nas ne budu imali srece da pogledaju taj video.
Ha, setio sam se onog rodje od naseg Administratora - pa mozda ce i ovo putovati u grob sa imaocima Very Happy
Pozdrav
Fado
Fado
Srebrni član
Srebrni član

Broj poruka : 530
Poeni : 720
Datum upisa : 29.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena Empty Re: DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

Počalji od NikaAlkos5 Pon Feb 06, 2012 11:30 am

DVD izdanje Harmonika za sva vremena - portret Ljubise Pavkovica

[You must be registered and logged in to see this link.]

-Koncertna aktivnost

[You must be registered and logged in to see this link.]

Naš'o sam samo ovo na dva foruma i to samo prva dva linka rade :/ Džabe mi onda skidati kad se ne isplati Sad
NikaAlkos5
NikaAlkos5
Verni član
Verni član

Broj poruka : 107
Poeni : 127
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena Empty Re: DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

Počalji od Admin - micha56 Uto Feb 07, 2012 2:56 am

Dragi prijatelji!
Ja sam skinuo onaj Ljubisin video koji je postavio boki80, ali to je snimak sa nekadasnjeg 3. kanala RTS-a i nazalost ni njega nisam zadrzao celog, nego sam poskidao neke, po meni, interesantne delove, postavio ih u *.wmv, a onda konvertovao u *.flv ekstenziju i na kraju izbacio na YouTube. Moj kanal tamo se zove "senjanin1956" i postavio sam ukupno 6 videa, koji su aktivni i sad. To su:
[You must be registered and logged in to see this link.] i
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ceo snimak, nazalost, nisam zadrzao zbog prokletog prostora na hard disku. U medjuvremenu sam kupio jos jedan hard od 120 Gb i njega sam napunio (imam svega 480 Mb slobodnog prostora). Veci hard (polovan) nisam uspeo da nabavim, prvo zbog prokletih para, a drugo zbog toga sto je kod mene stari sistem povezivanja u kucistu ATA (siroki kablovi) i jednostavno nema velikih hard diskova od 1 ili vise Tb. To moze jedino na SATA sistem (noviji, uzi kablovi), a ja to nemam. Naravno - moze externi HD na USB prikljucak, ali i oni su za moj dzep preskupi, tako da ...

Iz istog razloga izgleda (koliko se secam) nisam skinuo ni ovaj koji trazite, jer je to opet ogromno zauzimanje prostora na mom hard disku, koji ja u tom momentu, a ni sad - nemam.
Naravno oba sam mogao da skinem, narezem na DVD disk i izbrisem sa hard diska, a ovo odlozim negde. Ali nisam i sad vise nema popravke, iako mi je bezgranicno zao.

Pozdrav!
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena Empty Re: DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

Počalji od Fado Uto Feb 07, 2012 3:31 am

Postoji kod jednog momka koliko sam video taj DVD konvertiran u mp3 format i to ce on postaviti negde i ovde ce nakon toga doci nadam se.
Sto se videa tice ostaje nam boki da on izvrsi obecanje, a ove snimke sa tvog kanala sam cenjeni @micha56 pogledao i skinuo i zato mnogo hvala za linkove.
Usput pohvale za tvoj Youtube kanal - dopada mi se - prelistao sam sve tvoje postavke ali nisam imao vremena da sve odgledam (dosta veliko i raznovrsno izdanje) pa nekad...
Pozdrav
Fado
Fado
Srebrni član
Srebrni član

Broj poruka : 530
Poeni : 720
Datum upisa : 29.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena Empty Re: DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

Počalji od Admin - micha56 Uto Feb 07, 2012 3:54 am

Hvala Fado.
Taj konvert u mp3 ja vec skidam (do sada 4 od 8 delova) i kada cenjeni Ljupa (inace i nas clan, a njegov forum prijatelj naseg foruma) to izbaci sve - ja to pakujem u jedan mp3 i izbacujem ovde. Ne brini, u toku sam i tamo, iako me je pirocanac, kao, banovao trajno, ja sam ipak "od staru majku dete", tako da ...
Sto se tice boki80 - konacno se javio kod pirocanca, ali posto mu je linkove obrisao Rapidshare - "ne zna gde sad to da postavi ..." - Molim te Fado (da se ja ne otkrivam, he, he ...) uputi coveka da moze na 4Shared ili na Yandeks bez problema.

Veliki pozdrav i "ne moze nam niko nista, jaci smo od sudbine" - Mitar Miric ...
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena Empty Re: DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

Počalji od Fado Uto Feb 07, 2012 6:16 am

Very Happy
Da malo olaksam tebi @micha56 oko uploada - razlog tvoja upload brzina-
Primenio sam tvoju nameru za Pavketov DVD
Nisam siguran da se ovaj opis slaze sa sadrzinom ovog fajla ali onih 8 delova evo ih ovde u jednom.
Povecao sam namerno bitrate za duplo radi ev. redigovanja (lakse je)
DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena u mp3 formatu.

Sadrzaj
1.Splet iz Šumadije
2.Sveta Vuković o Ljubiši
3.Magla Padnala
4.Splet pesama o drveću
5.Kaži, kaži Libe Stano
6.Melem kolo
7.Baba Donkino oro
8.Zajdi, zajdi
9.Šumadijsko pitomo kolo
10.Teško je ljubit' tajno
11.Rumunska košava
12.Narodno oro
13.Prolazi jesen
14.Mlada jelka
15.Pašona
16.Medeno kolo
17.Kolo punom nogom
18.Splet iz Bosne
19.Milanovo kolo

Koncertni snimci
20.Aber dojde donke
21.Severnjačko oro
22.Sirba
23.Splet narodnih pesama i igara
24.Makedonsko oro

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ma da se mi druzimo uz DOBRU MUZIKU jos dugo, dugo koska
Kako je lako i lepo ovo copy-paste Very Happy
Pozdrav
Fado
Fado
Srebrni član
Srebrni član

Broj poruka : 530
Poeni : 720
Datum upisa : 29.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena Empty Re: DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

Počalji od Admin - micha56 Sre Feb 08, 2012 1:37 am

E, pa skratio si mi muke. Hvala ti veliko prijatelju.
Koliko sam ja preslusavao ovo izgleda da u potpunosti odgovara ovom opisu i sve su numere i po redosledu tu. Ovo je prakticno TON, ali bez VIDEA od "DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena".

Veliki pozdrav i ziveli!
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena Empty Re: DVD Ljubise Pavkovica - Harmonika za sva vremena

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu