Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirko Kodić

+4
DANIEL NIKOLOVSKI
NikaAlkos5
Fado
Admin - micha56
8 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od gnezdo Čet Avg 23, 2012 7:50 am

??????????? zbog ovakvih ljudi ne trazim nista i zgadi mi se poseta forumima

gnezdo
Uhodani posetilac
Uhodani posetilac

Broj poruka : 34
Poeni : 34
Datum upisa : 24.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Admin - micha56 Čet Avg 23, 2012 7:51 am

Ajd nam @gnezdo daj link gde je to izaslo na net-u i pod kojim okolnostima ...
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od gnezdo Čet Avg 23, 2012 7:55 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

A za fada: falcifikat?????? Nemam pametnija posla nego da falsifikujem

gnezdo
Uhodani posetilac
Uhodani posetilac

Broj poruka : 34
Poeni : 34
Datum upisa : 24.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Admin - micha56 Čet Avg 23, 2012 8:01 am

Ne znam kako da te zovem @gnezdo ili @dalibor_fotograf - da li mozes da nam kazes odakle je ova slika, odnosno ko je slikao taj omot sa spiskom ovih kola.
A ako sam slucajno pogresio sa jednim od imena - izvinjavaj.

Pozdrav!!!!
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od gnezdo Čet Avg 23, 2012 8:04 am

Pitaj dalibora, ja sam tamo uzeo. Al tesko da se tamo dobije

gnezdo
Uhodani posetilac
Uhodani posetilac

Broj poruka : 34
Poeni : 34
Datum upisa : 24.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Admin - micha56 Čet Avg 23, 2012 8:08 am

A zasto sam ovo rekao: Potpuno je ista adresa na image hosting za ovu sliku i ovde i na niba bre forumu. [You must be registered and logged in to see this link.]

Ovde si ti postavio sliku, a tamo dalibor_fotograf, koji je ujedno tamo i moderator. Ukoliko vi niste isti (gnezdo i dalibor_fototraf) onda je dalibor mogao jedino da kopira tvoj link za sliku kao moderator, a to znaci da si je ti tamo postavio, a on kopirao.
A ako ste ista licnost - onda si ti opet to postavio i tamo i ovde, tako da ...
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od gnezdo Čet Avg 23, 2012 8:11 am

Vi niste normalni. A ti kako si kopirao sliku? Kliknes na sliku i gore izadje ova adresa i kopiras je na forum. I ja sam nasao gde da trazim

gnezdo
Uhodani posetilac
Uhodani posetilac

Broj poruka : 34
Poeni : 34
Datum upisa : 24.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Admin - micha56 Čet Avg 23, 2012 8:13 am

Ok. Nismo normalni.
Potrazi ti ovo kolo na nekom drugom mestu. Ovde ga NEMAMO.

Pozdrav!!!!!!!
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od gnezdo Čet Avg 23, 2012 9:33 am

Raspitao sam se ovo je polyband kaseta izdata u inostranstvu. Sva kola svira M K. Opet je neko namerno na netu izostavio jedno kolo kao kod kasete gde je inga sa
''Ovo konacno, po meni, znaci da je to Avdino kolo sastavio, komponovao, odsvirao taj Silja,a ne Mirko i naprosto to kolo nije Mirkovo.''
Ala ti je konstatacija, 11 kola na kaseti svira Mirko, i bas to jedno svira Silja i to rednim broj 5 na jednoj strani
'' Pregledavanjem kompletne diskografije Mirka Kodica utvrdio sam da postoje sva ostala kola, osim tog Avdinog kola i kola pod nazivom Kodicev i Siljin merak. Postoji Kodicev merak, ali ... i Siljin ... - nema.
Dakle, kao sto sam i rekao - ova dva kola su verovatno Siljina ili necija druga, ali Mirkova nisu. Bar pod tim imenom nisu.''
I ova konstatacija ti bas ''drzi vodu''. A zar nije logicnije da je neko pogresno napisao naziv i izostavio i Siljin merak, ili mozda imas omot gde pise da se kolo zove samo Kodicev merak? Ako imas spodeli ga sa nama

gnezdo
Uhodani posetilac
Uhodani posetilac

Broj poruka : 34
Poeni : 34
Datum upisa : 24.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Fado Čet Avg 23, 2012 10:47 am

gnezdo ::Raspitao sam se ovo je polyband kaseta izdata u inostranstvu. Sva kola svira M K. Opet je neko namerno na netu izostavio jedno kolo kao kod kasete gde je inga sa
''Ovo konacno, po meni, znaci da je to Avdino kolo sastavio, komponovao, odsvirao taj Silja,a ne Mirko i naprosto to kolo nije Mirkovo.''
Ala ti je konstatacija, 11 kola na kaseti svira Mirko, i bas to jedno svira Silja i to rednim broj 5 na jednoj strani
'' Pregledavanjem kompletne diskografije Mirka Kodica utvrdio sam da postoje sva ostala kola, osim tog Avdinog kola i kola pod nazivom Kodicev i Siljin merak. Postoji Kodicev merak, ali ... i Siljin ... - nema.
Dakle, kao sto sam i rekao - ova dva kola su verovatno Siljina ili necija druga, ali Mirkova nisu. Bar pod tim imenom nisu.''
I ova konstatacija ti bas ''drzi vodu''. A zar nije logicnije da je neko pogresno napisao naziv i izostavio i Siljin merak, ili mozda imas omot gde pise da se kolo zove samo Kodicev merak? Ako imas spodeli ga sa nama
U ovo sam siguran:
Tebi je @gnezdo veoma vazno da se rasplamsa vatra oko tih kola koja ti pominjes i to inga i sada ovaj avdo, e bas me briga, a mislim i ostale ovde na Forumu za ta dva kola, a da je to tacno ne zaboravi da pojedini clanovi sa ovoga Foruma imaju ogromne kolekcije kola tako da im inga i avdo zasigurno nece nedostajati i ko ih ima nemoj ni za zivu glavu da ih obelodani vec neka ih cuva k'o zmija noge, a ja da ih imam pre bih ih postavio za sve nego sto bi neko rek'o britva Very Happy
Toliko i lep pozdrav harmonikas
Fado
Fado
Srebrni član
Srebrni član

Broj poruka : 530
Poeni : 720
Datum upisa : 29.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Admin - micha56 Čet Avg 23, 2012 11:15 am

Gnezdo ili ko si vec - ovakav nacin ophodjenja na forumu, kao sto je tvoj, necu tolerisati. Znaci - ovde se prvenstveno svi trudimo da podelimo ljubav prema muzici i to po sistemu "svako prema svakom" i nikako drugacije.
Ovakva vrsta rasplamsavanja polemike oko bilo cega, bi mozda nekom adminu odgovarala, jer se "nesto" desava na njegovom forumu, pa daj sta das, ali to kod mene nece upaliti, budi siguran.

Ako imas nesto drugo da kazes ili podelis sa ostalim forumasima - MOZE, ali oko ovih kola Mirka Kodica - NE MOZE, jer si i ti sam rekao da ovde NISMO NORMALNI, pa ti, eto, to ne dozvoljavamo na dalje.
Sa ovim je tvoj slucaj oko Mirka Kodica - zavrsen i MOLIM TE poslusaj me, jer cu u suprotnom morati da preduzimam druge mere.

Veliki pozdrav!
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od gnezdo Pet Avg 24, 2012 3:53 am

znaci stravno neznam sta da kazem. lepo sam pitao da li ima neko kolo. odma sam napadnut da falsifikujem, da trazim nesto sto ne postoji....
to sto sam reko je bila reakcija tome sto sam docekan na noz zbog jedne obicne potraznje. a nadao sam se da mozda ovde ima, jer je specijaliziran forum za kola.
nema veze, ako vam smetam necu navracati. a obecali mi kolo da cu dobiti uskoro. evo
[You must be registered and logged in to see this link.]

gnezdo
Uhodani posetilac
Uhodani posetilac

Broj poruka : 34
Poeni : 34
Datum upisa : 24.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Fado Pet Avg 24, 2012 5:53 am

gnezdo ::znaci stravno neznam sta da kazem. lepo sam pitao da li ima neko kolo. odma sam napadnut da falsifikujem, da trazim nesto sto ne postoji....
to sto sam reko je bila reakcija tome sto sam docekan na noz zbog jedne obicne potraznje. a nadao sam se da mozda ovde ima, jer je specijaliziran forum za kola.
nema veze, ako vam smetam necu navracati. a obecali mi kolo da cu dobiti uskoro. evo
[You must be registered and logged in to see this link.]
@gnezdo, ja imam ogromno iskustvo i ovde i na drugim sajtovima - to mi je dopuna mom vremenu koje ne zelim gubiti uzalud vec se izmedju ostalog i druziti sa mnogim ljudima, a naravno i zenama kako ovako virtualno tako i u stvarnom zivotu i obicno se moje reakcije pokazu kao ispravne sto ne mora da znaci u tvom slucaju - malo "peckanje" bez uvrede nije nikoga u grob oteralo pa nece ni tebe u to sam uveren i nisam imao nameru da te ni u kom slucaju uvredim vec haj da kazem da "izvucem" iz tebe to Avdino kolo jer sam siguran nakon svega ovoga da ga neko ima i nemogu tvrditi da ga i ti imas (ti znas imas li ga ili ne). Drugo ni slucajno moja reakcija nije usmerena da ti i to veoma rado dodjes ovde na ovaj divni Forum jer su ovde od glave do pete sve sami ljubitelji DOBRE MUZIKE pod njima podrazumevam i tebe postovani @gnezdo i bio bih tuzan ako sam i za dlaku ucinio pomak da ti nije slatko i prijatno biti ovde i druziti se s nama i doprineti da ovaj Forum cveta i bude uzor svima. Ja sam i u privatnom zivotu i na netu poznat masama kao veliki ljubitelj dobre muzike i veoma cenim sve meni slicne pa i ti spadas u tu grupu. Ono sto sam napisao falsifikat - dodao sam ili imas to kolo, ce te uveriti u moju, ne zlu nameru, vec kao sto rekoh da nam das to kolo jer je 100% sigurno da je negde na vidiku kao i Inga sa sa, a zasto ga mi nemamo - e to nije nasa mana - traze ga i veci zaljubljenici Mirkove svirke i za sada bez rezultata PA POMOZI S TVOJE STRANE da usrecis njih, a za mene i naseg vlasnika ovoga Foruma cenjenog @micha56 ima vremena (strpljenje je nasa vrlina).
Pozdrav i svako dobro ti zelim
Fado
Fado
Fado
Srebrni član
Srebrni član

Broj poruka : 530
Poeni : 720
Datum upisa : 29.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Admin - micha56 Pet Avg 24, 2012 7:23 am

Fado - sve sto si napisao - POTPISUJEM za svoje, jer imamo isto misljenje.

I jos bih samo dodao - Svako ko ima nesto, a drugi nemaju, moze ovde da podeli sa nama, a i ne mora. Mi cemo se vec nekako snaci i preziveti.
Glavna stvar je ... da je radost u davanju, a ne u kolicini davanja, jer svako daje koliko ima i hoce ...

Ma vazno je da se mi druzimo uz DOBRU MUZIKU jos dugo, dugo, a da li cemo imati to Avdino kolo ili Ingu sa sa - i nije toliko vazno. Onog momenta kada se to pojavi na net-u bilo gde - doci ce i do nas, tako da ...

Veliki pozdrav!
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od DANIEL NIKOLOVSKI Pet Avg 24, 2012 10:49 am

Znaci meni fale 2 mirkova kola.to inga sa sa i ovo sad avdino.zamolujem ako ih neko ima da ih postavi.bicu mnogo zahvalan.pozz

DANIEL NIKOLOVSKI
Stalni clan
Stalni clan

Broj poruka : 57
Poeni : 69
Datum upisa : 03.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Admin - micha56 Pet Avg 24, 2012 11:01 am

Ma nacicemo ih Daniele. Ne brini. Ima jos dobrih ljudi na ovome svetu. Ako ta kola postoje negde - docicemo i mi do njih, to ti ja garantujem.

Veliki pozdrav!
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od gnezdo Pet Avg 24, 2012 11:09 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

gnezdo
Uhodani posetilac
Uhodani posetilac

Broj poruka : 34
Poeni : 34
Datum upisa : 24.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Admin - micha56 Pet Avg 24, 2012 11:14 am

@gnezdo, to se ne izbacuje tako, nego ovako:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Da ljudi vide sta se postavlja i kasetu ima Jovica i on je izbacuje uskoro, a cim to uradi - istog momenta imamo celu kasetu i ovde na forumu.

Pozdrav!
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Mirko Kodic - Novo Vranje

Počalji od Fado Pet Avg 24, 2012 1:03 pm

Mirko Kodic - Novo Vranje
Evo Daniele ovo od Mirka Kodica ako ti bar donekle moze zameniti Ingu sa, sa ili Avdino kolo (mislim da ovo nisi imao, a pretpostavljam da imas omot tog CD-a):
[You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrav harmonikas
Fado
Fado
Srebrni član
Srebrni član

Broj poruka : 530
Poeni : 720
Datum upisa : 29.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Admin - micha56 Pet Avg 24, 2012 10:17 pm

Ja ovo nisam imao, a mislim da ja i Danijel imamo isto od Mirka, tako da najverovatnije nema ni on.

Hvala i pozdrav.
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Fado Sub Avg 25, 2012 3:06 am

Admin - micha56 ::Ja ovo nisam imao, a mislim da ja i Danijel imamo isto od Mirka, tako da najverovatnije nema ni on.

Hvala i pozdrav.
Pregledavajuci Kodicevu kompletnu diskografiju otkrio sam da je ovo izdato na kaseti Nova kola pod imenom "Splet iz Vranja" to je ona kaseta sa koje fali kolo Inga sa, sa, e sad to nije prvi put da se ovako sto desi.
Ali od viska glava ne boli Very Happy
Ima jos po prilicno kola koja su sa sumnjivim imenima pa kada to zavrsim sa mojom analizom poslat cu u paketu Danielu da on to bolje "proceslja" jer je on ipak visi nivo poznavaoca Mirkovog opusa nego ja ili mnogi drugi (cak mislim da i Mirka kao muzicara bolje poznaje nego Mirko samog sebe Very Happy )
Pozdrav
Fado
Fado
Srebrni član
Srebrni član

Broj poruka : 530
Poeni : 720
Datum upisa : 29.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Admin - micha56 Sub Avg 25, 2012 4:19 am

E, pa kad si sad spomenuo da su u stvari "Splet iz Vranja" i "Novo Vranje2" iste stvari - i ja i Danijel imamo ovu stvar, ali pod nazivom a3 - Splet iz Vranja i tacno - to je sa kasete - Mirko Kodic - Nova kola 1988 MC-1001, gde je ono legendarno Inga sa sa kolo. Omoti za tu kasetu i kaseta izgledaju ovako:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Znaci u pitanju je samo pogresno napisan naziv kompozicije.

A sto se tice Danijela - ja mislim da je on zavrsio tu analizu i nasao dosta gresaka u upsivanju naziva kola, pa i ispravio sve to.
Ljudi snime kolo sa radija ili ne znam odakle i "lupe" naziv kola po sopstvenom nahodjenju i jedva ostanu zivi, ali ...

Pozdrav!
Admin - micha56
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1255
Poeni : 1864
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 67
Lokacija : Ćuprija

https://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od DANIEL NIKOLOVSKI Sub Avg 25, 2012 7:18 am

Evo odakle je dosao taj naziv - Novo Vranje

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tacno je to da se radi o istom kolu sa - Splet iz Vranja.I na oba dva omota pise i ista minutaza,a ja sam to kolo najpre dobijo pod nazivom Novo Vranje.Inace hvala puno Fado sto si hteo da mi poklonis kolo Smile A sto se tice greske - kao sto je rekao Micha ja sam sve to ispravijo,a negde na internetu u linkovima sa mirkova kola - postoje i kola koja ni su od Mirka,a nije ni Mirko ni u duetu svirao na tih kola.Nemam samo jos dve kola od Mirka.Da nadjemo nekako jos to i kompletiracemo njegovu diskografiju.Pozz

DANIEL NIKOLOVSKI
Stalni clan
Stalni clan

Broj poruka : 57
Poeni : 69
Datum upisa : 03.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirko Kodić - Page 3 Empty Re: Mirko Kodić

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu