Reč Administratora

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Reč Administratora

Počalji od Admin - micha56 taj Čet Okt 27, 2011 12:55 pm

Evo ja prvi da kažem nešto:

Znam da forum nije kompletan.
Ovo mi je prvi koji sam napravio u životu. Trudio sam se i trudim se još, da postavim sve ono što sam zamislio. A želja mi je da ovo bude jedan od najsadržajnijih foruma za narodnu DOOOOOBRU MUZIKU. Osnovni kostur foruma je tu, a sad samo treba razraditi teme i, naravno, postaviti sve ono što Vi, dragi forumaši, zatražite ili poželite da ima ovde.
Ja ću postavljati sve ovo što sam postavio kao posebne podforume, a ako ima još nešto - slobodno dajte predlog ili sami postavljajte, pa ćemo zajednički sve to da uklopimo i damo mu konačan izgled.

Namera mi je da sačuvam od zaborava sve ovo što sam postavio i postavljam (imam ogromnu kolekciju mp3 muzike, nota i video snimaka) i znajte, da finansijski efekat ovde NE POSTOJI, jer je sve BESPLATNO, počev od Vaše registracije, pa sve do besplatnog hostinga gde sam i postavio ovaj forum.

Dobro su nam došli svi ljudi dobre volje sa prostora čitavog Balkana i nije važno ako se ne razumemo govorom (rečima) - najvažnije je da se razumemo u muzici, jer ona govori sve jezike sveta i to srcem, a ne ustima ili rukama. Najvažnije je da mi svi ovde VOLIMO muziku, a ostalo ... - pa već ćemo se nekako snaći.

Želim Vam ugodan boravak na forumu i slobodno otvarajte nove teme ili odgovarajte na postojećim, a posebno u ovoj temi pohvalite, ako je nešto dobro, pokudite ono što ne valja, a i zatražite ono što nemate od muzike da postavimo i omogućimo Vam da i Vi to imate.

Veliki pozdrav - micha56.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ma da se mi druzimo uz DOBRU MUZIKU jos dugo, dugo ... koska
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1249
Poeni : 1856
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 61

http://micha56.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Re: Reč Administratora

Počalji od muftakis taj Ned Maj 01, 2016 9:16 am

Veliki pozdrav micha56. Problem adavno sam na ovom forumu ali nikako da skinem neku muziku. sad me salje na neki sajt Ruski kad hocu da downloadujem nesto. U cemu je problem. Veliki pozdrav i unapred hvala. HRISTOS VASKRESE

muftakis
Uhodani posetilac
Uhodani posetilac

Broj poruka : 10
Poeni : 10
Datum upisa : 08.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Re: Reč Administratora

Počalji od Admin - micha56 taj Ned Maj 01, 2016 8:31 pm

Veliki pozdrav @muftakis.

Nije to nikakav veliki problem, ali problem jeste, sto ni jedan sajt gde se postavlja muzika ili bilo sta drugo - NE CUVA taj sadrzaj vecno, vec neko vreme (neki duze, neki krace), a onda ga brise, doduse samo za one koji zele da ga skinu. Za onog koji je to postavio - to je stvarno tu vecito.

E sad - kada se nesto postavi na nekom sajtu (pa i tom ruskom npr) ovde na forumu se ostavi samo link koji vodi do mesta gde ta muzika moze da se skine. I zbog toga sada ima dosta linkova na forumu, ali ne moze da se skine ta muzika, jer je tamo obrisana.

Iskustvo je pokazalo da nije dobro sve postaviti na jednom sajtu, kao sto sam ja svojevremeno imao na MEGAUPLOAD preko 100 Gb muzike, jer je jednog momenta taj sajt optuzen od neke agencije da krsi autorska prava - zatvoren i sve sto je tamo bilo je IZBRISANO.
Od tada muziku postavljamo na razne sajtove i iskljucivo na zahtev forumasa, koji zeli nesto da skine.

Znaci ovako - forumas zatrazi obnavljanje linkova, mi obnovimo i on skine zeljenu muziku.
To je pravi put.

Veliki pozdrav i VAISTINU VOSKRESE !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ma da se mi druzimo uz DOBRU MUZIKU jos dugo, dugo ... koska
Admin - micha56
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1249
Poeni : 1856
Datum upisa : 25.10.2011
Godina : 61

http://micha56.serbianforum.info